www.agne17.zor.pl

Stylizacja paznokci - Ząbki

Aby dobrze nam się współpracowało » Czym jest stylizacja paznokci »
Aby dobrze nam się współpracowało

1. Przed przystąpieniem do pracy dokładnie oglądam dłonie klientki. Jeśli stwierdzę, że skóra dłoni bąd1 paznokcie posiadają niepokojące zmiany stylizacja nie będzie kontynuowana. Po wyleczeniu zmian chorobowych zapraszam na pazurki 

2. Aby zapewnić klientkom komfort trwałego noszenia przedłużonych paznokci, stylizacje wykonuję tylko na szablonie/formie. Jezeli klientka zazyczy sobie na tipsie to prosze bardzo;) 

3. Reklamacje uwzględniane są do 3. dni, wliczając dzień stylizacji. Reklamacji podlegają urazy typu zapowietrzenia i/lub ew. odpryskiwanie masy żelowej od zdobienia brokatowego i kolorowego żelu. Od 4. dnia reklamacje nie będą uwzględniane a wszelkie naprawy będą liczone wg obowiązującego cennika.

JAK DBAć O PRZEDŁUŻONE PAZNOKCIE

Nie ma nic bardziej mylnego w przedłużaniu paznokci niż to, że po wykonaniu zabiegu nie trzeba o nie dbać. 
Klientki często myślą, że jeśli paznokcie wykonała profesjonalna stylistka, to powinny się one długo trzymać i wspaniale prezentować przez przynajmniej 6 tygodni. Niestety, często nie biorą pod uwagę faktu, że takie paznokcie trzeba odpowiednio pielęgnować i regularnie je uzupełniać. Klientki nie zdają sobie sprawy, że domowa pielęgnacja jest tak samo ważna jak w salonie. 


SZANUJ CZAS SWóJ I STYLISTKI - NIE SPóŹNIAJ SIę. UPRZEDZAJ O NIEOBECNOŚCI - NA TWOJE MIEJSCE KTOŚ INNY MO—E SIę UMóWIć. 


ZASADY DBANIA O PRZEDŁUŻONE PAZNOKCIE 

1. Przede wszystkim należy zakładać gumowe rękawiczki przy wykonywaniu      wszelkich prac domowych. Detergenty znajdujące się w środkach czyszczących oraz ciągłe moczenie dłoni, 1le wpływają na masę. 
2. Należy uważać przy wykonywaniu codziennych czynności. Typowym, bardzo częstym przypadkiem oderwania się paznokci (tipsów) jest przytrzaśnięcie ich drzwiami od samochodu lub silne pociągnięcie nimi za  klamkę. Nie używaj swoich paznokci jako otwieracza do puszek, co      również     powoduje osłabienie konstrukcji. 
3. Nie majsterkuj przy paznokciach. Oprócz delikatnego przypiłowania ich wolnego brzegu, nie wolno ruszać struktury paznokcia, gdyż może spowodować uszkodzenie. 
4. Uszkodzenie paznokcia, naderwanie lub złamanie należy zgłaszać bezpośrednio do stylistki paznokci. 
5. Używaj bezacetonowych zmywaczy. Aceton rozpuszcza akryl oraz tips. 
6. Stosuj olejki i kremy pielęgnacyjne, dzięki czemu skóra wokół paznokci będzie delikatna i zdrowa. 
7. Usuwaj przedłużone paznokcie tylko w gabinecie stylizacji paznokci. Usuwanie ich domowymi sposobami może doprowadzić do uszkodzenia naturalnej płytki. 
8. Co 3-4 tygodnie należy paznokcie dopełniać (czas ten jest uzależniony od     indywidualnego wzrostu paznokci). 
9. Masz pytania? Skontaktuj się ze swoją stylistką. Nie szukaj w niesprawdzonych 1ródłach, bo nie zawsze zawarte w nich informacje są profesjonalne. 
 


PAMIęTAJ! 

Najpierw dobrze zastanów się nad długością tipsa. 
Ich długość będzie zależała od tego jakie prace i czynności wykonują Panie w ciągu dnia. Zdarza się, że zakładamy dłuższe tipsy bo wydają się nam ładniejsze, lecz nie potrafimy sobie w nich radzić i możemy szybko je stracić,lub po kilku dniach prosić o skrócenie. 

1. Tipsy nie są z żelaza, jak nie będziesz uważała pękną. 
Uważamy przy otwieraniu lodówki, drzwi do samochodu, na wszelkiego rodzaju sytuacje, kiedy nasze dłonie mogą ześliznąć się z chwytanego przedmiotu. Często w takich chwilach, chcąc szybko chwycić drzwiczki lub inny przedmiot, zachaczamy tipsem powodując jego urwanie. 
Przy otwieraniu szuflady pamiętaj, że nasze palce teraz są dłuższe, więc możemy uderzyć tipsem o przednią ściankę szuflady, co doprowadzi do pęknięcia żelu. 
Nie należy wkładać butów pomagając sobie palcami, od tego są łyżki do obuwia. 
Takie spontaniczne odruchy, jak dotąd, są najczęstszą przyczyną oderwań tipsa. 
2. Noś gumowe rękawiczki, gdy pracujesz w ogrodzie, myjesz naczycia, sprzątasz - tipsy nie lubią wilgoci i środków chemicznych. 
3. Staraj się smarować skórki oliwką. 
4.Używaj zmywacza bezacetonowego. 
5. Nie dłub w tipsie, gdy zauważysz że jest z nim coś nie tak. 
6. Nie zrywaj sobie sama tipsów bo niszczysz swoje paznokcie! 
7. Nie obgryzaj tipsów, szkoda zębów ;)  
 
Tagi: HYBRYDA PAZNOKCIE STOPY FRENCH Ząbki, ŻEL + HYBRYDA KOLOR Ząbki, MANICURE HYBRYDOWY (babyboomer, ombre, zdobienia) Ząbki, PRZEDŁUŻENIE + HYBRYDA (french, ombre, zdobienia) Ząbki, PEDICURE CALEJ STOPY + HYBRYDA 1 KOLOR Ząbki, HENNA BRWI Z REGULACJĄ Ząbki, SCIAGNIECIE ZELU LUB AKRYLU Z MANICURE Ząbki, MANICURE MĘSKI Ząbki, PRZEDLUZENIE zelem+ HYBRYDA 1 KOLOR Ząbki, ŻEL + HYBRYDA (french, ombre, zdobienia) Ząbki, PRZEDŁUŻENIE AKRYLEM + HYBRYDA 1 KOLOR Ząbki, MANICURE HYBRYDOWY 1 KOLOR Ząbki, HYBRYDA PAZNOKCIE STOPY 1 KOLOR Ząbki, REGULACJA BRWI Ząbki, Stylizacja paznokci Ząbki
Strona jest częscia serwisu: www.moja-kosmetyczka.pl, Polityka prywatnosci